O nás

Roier jsme vybudovali na základě mnohaleté praxe z různých korporací a po zkušenostech z úspěšných startupových projektů v oblasti fintechu. Věříme, že Roier je řešením pro mnoho dalších investorů, kteří také hledají bezpečné a atraktivní příležitosti a odpovědi na otázku, kam vložit své investice, aby:

1. Generovaly průběžný výnos ve formě pravidelné renty.
2. Výnos byl atraktivní, ale investice stále bezpečná.
3. Šlo o jednoduché a minimálně volatilní aktivum, kterému dobře rozumíme.

ZAKLADATELÉ

David Bystrzycki
CEO
Starám se o to, aby všechno běželo tak, jak má a investoři měli zajištěné výnosné investice a firmy dostatečnou nabídku alternativního financování.

Pracuji posledních 20 let v oblasti finančnictví. Od roku 2011 do roku 2017 jsem vedl jako generální ředitel a předseda představenstva Home Credit v Česku a na Slovensku.

Byl jsem předsedou představenstva Společnosti pro informační databáze SIDu a jednatelem a spoluzakladatelem P2P platformy Zonky.

Předtím jsem působil také v GE Capital Bank (dnešní Moneta) jako člen boardu zodpovědný za CRM. Věnuji se společnostem v oblasti Fintechu, Insurtechu a automotive jako investor.

Mým nejnovějším a hlavním projektem je Roier, kde jsem spoluzakladatel a spolu s Honzou Běhounkem projekt vedeme. Roier umožní investovat formou crowdfundingu do zajištěných půjček na nemovitosti. Vystudoval jsem MFF Univerzity Karlovy a Katz Business School.

Honza Běhounek
COO
Starám se o to, abychom rostli, měli vše po právní stránce v pořádku a bezpečné a fungovalo nám vše provozně pro klienty.

Pracuji 20 let v oblasti řízení provozu a business developmentu v rámci různých oborů - bankovnictví, FMCG či healthcare.

V GE Capital Bank jsem v ČR a USA vedl různá oddělení. Mimo jiné jsem působil v oddělení správy pohledávek, risk managementu nebo provozu. Právě tady jsem se potkal s Davidem.

V roce 2008 jsem založil vlastní společnost, která se zabývala správou portfolií a poradenstvím v oblasti procesů a vymáhání pohledávek pro banky. Realizovali jsme projekty v 10 zemích Evropy.

Mezi roky 2017 a 2019 jsem působil v představenstvu zdravotní skupiny EUC, pod níž patří i např. Canadian Medical, kde jsem měl na starost business development. Od roku 2020 se jako spoluzakladatel věnuji s Davidem a Ondrou projektu Roier. Vystudoval jsem Fakultu statistiky a informatiky na VŠE.

Náš tým

Fotka člena týmu
Ondřej Drábek
CMO
Udávám směr naší komunikaci zaměřené k vám, našim klientům, a mám spousty malých, ale zásadních připomínek, abychom pro vás fungovali ještě lépe.
Fotka člena týmu
Lucie Hofmannová
Head of customer support
Mám na starost veškerou komunikaci s investory a obchodními partnery a zajišťuji, aby vše ve firmě administrativně fungovalo.
Fotka člena týmu
Jiří Klumpar
Risk manager
Dohlížím na to, že správně vyhodnocujeme rizika poskytovaných úvěrů tak, aby vaše investice na ROIERu byly co nejbezpečnější.
Fotka člena týmu
Petr Krajíček
CFO
Sám jsem investorem do společnosti a starám se o všechny investice našich klientů se stejnou péčí jako o ty své.
Fotka člena týmu
Tereza Vlková
Marketing specialist
V ROIERu vymýšlím, jak udělat náš web příjemný a jednoduchý pro používání, a ladím naše komunikační výstupy.
Fotka člena týmu
Michal Bretschneider
Advisor
S investicemi na ROIERu mám osobní bohatou zkušenost a o své postřehy se rád dělím s vedením společnosti.
Individuální investiční plán

Pokud máte specifické požadavky na délku a výši investice (od 1 milionu), popřípadě chcete vytvořit
vaše vlastní portfolio nemovitostí, neváhejte nás kontaktovat. Vaše individuální potřeby s vámi rádi probereme osobně.

Pokud máte specifické požadavky na délku a výši investice (od 1 milionu), popřípadě chcete vytvořit vaše vlastní portfolio nemovitostí, neváhejte nás kontaktovat. Vaše individuální potřeby s vámi rádi probereme osobně.

KONTAKTOVAT ROIER
INDIVIDUÁLNÍ INVESTIČNÍ PLÁN

Rádi s vámi probereme vaše specifické investiční potřeby. Zanechte nám prosím vaše kontaktní údaje a ozve se vám náš investiční specialista.

Úspěšně odesláno! Brzy vás kontaktuje náš zástupce.
Něco se nepodařilo. Zkuste to prosím znovu.

partneři

Od ledna 2023 se Unicorn stará o kompletní technologické řešení každodenního provozu

až po vývoj plánovaných vylepšení platformy ROIER. Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu přinášenou našim zákazníkům.Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví.

Advokátní kancelář byla založena Mgr. Tomášem Rašovským v roce 1998 a během své

existence se dostala na pozici jednoho z nejstabilnějších tuzemských poskytovatelů právních služeb. Za jménem Advokátní kanceláře Tomáš Rašovský stojí profesionální tým zkušených právníků a dalších odborníků, působících v pobočkách v České a Slovenské republice.

BBH advokátní kancelář, s.r.o. (BBH) je renomovaná česká advokátní kancelář

s nadnárodní působností. Byla založena v roce 2000 v návaznosti na činnost přední mezinárodní právní kanceláře působící na území České republiky již od roku 1990. BBH v současné době působí v České republice v Praze a na Slovensku v Bratislavě.

Společnost zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze

nám pomáhá zajišťovat uspořádání kupní ceny (úschovy) pro investory na naší platformě.

Společnost je zapsána na seznamu znaleckých ústavů vedeného Ministerstvem

spravedlnosti ČR pro základní obor ekonomika, odvětví ceny a odhady nemovitostí a oceňování podniku.Zajišťuje pro Bedby s.r.o. (Roier) odhady všech nemovitostí.

Kinstellar působí jako důvěryhodný právní poradce předních investorů

na trzích tzv. Emerging Europe, tj. střední, východní a jihovýchodní Evropy a Střední Asie.S kancelářemi v deseti jurisdikcích a více než 250 právníky poskytujeme konzistentní právní poradenství a pomoc napříč regionálními trhy - spolu s know-how a zkušenostmi, které prosazují vaše zájmy při minimalizaci rizika.

Česká fintech asociace, jejíž jsme členem od roku 2022, byla založená v roce 2016 a má za cíl

podporovat inovace ve finančním sektoru, spoluvytvářet regulační prostředí pro jejich rozvoj, a díky tomu prosazovat ekonomiku bez překážek, papírování a hotovosti.

//interakce David