O nás

Roier jsme vybudovali na základě mnohaleté praxe z různých korporací a po zkušenostech z úspěšných startupových projektů v oblasti fintechu. Věříme, že Roier je řešením pro mnoho dalších investorů, kteří také hledají bezpečné a atraktivní příležitosti a odpovědi na otázku, kam vložit své investice, aby:

1. Generovaly průběžný výnos ve formě pravidelné renty.
2. Výnos byl atraktivní, ale investice stále bezpečná.
3. Šlo o jednoduché a minimálně volatilní aktivum, kterému dobře rozumíme.

ZAKLADATELÉ

David Bystrzycki
CEO
Starám se o to, aby všechno běželo tak, jak má a investoři měli zajištěné výnosné investice a firmy dostatečnou nabídku alternativního financování.

Pracuji posledních 20 let v oblasti finančnictví. Od roku 2011 do roku 2017 jsem vedl jako generální ředitel a předseda představenstva Home Credit v Česku a na Slovensku.

Byl jsem předsedou představenstva Společnosti pro informační databáze SIDu a jednatelem a spoluzakladatelem P2P platformy Zonky.

Předtím jsem působil také v GE Capital Bank (dnešní Moneta) jako člen boardu zodpovědný za CRM. Věnuji se společnostem v oblasti Fintechu, Insurtechu a automotive jako investor.

Mým nejnovějším a hlavním projektem je Roier, kde jsem spoluzakladatel a spolu s Honzou Běhounkem projekt vedeme. Roier umožní investovat formou crowdfundingu do zajištěných půjček na nemovitosti. Vystudoval jsem MFF Univerzity Karlovy a Katz Business School.

Honza Běhounek
COO
Starám se o to, abychom rostli, měli vše po právní stránce v pořádku a bezpečné a fungovalo nám vše provozně pro klienty.

Pracuji 20 let v oblasti řízení provozu a business developmentu v rámci různých oborů - bankovnictví, FMCG či healthcare.

V GE Capital Bank jsem v ČR a USA vedl různá oddělení. Mimo jiné jsem působil v oddělení správy pohledávek, risk managementu nebo provozu. Právě tady jsem se potkal s Davidem.

V roce 2008 jsem založil vlastní společnost, která se zabývala správou portfolií a poradenstvím v oblasti procesů a vymáhání pohledávek pro banky. Realizovali jsme projekty v 10 zemích Evropy.

Mezi roky 2017 a 2019 jsem působil v představenstvu zdravotní skupiny EUC, pod níž patří i např. Canadian Medical, kde jsem měl na starost business development. Od roku 2020 se jako spoluzakladatel věnuji s Davidem a Ondrou projektu Roier. Vystudoval jsem Fakultu statistiky a informatiky na VŠE.

PArtNEŘI

Fotka člena týmu
Ondřej Drábek
CMO
Udávám směr naší komunikaci směrem k vám, našim klientům, a mám spousty malých, ale zásadních připomínek, abychom pro vás fungovali ještě lépe.
Fotka člena týmu
Michal Bretschneider
CFO & CRO
Sám jsem investorem do společnosti a starám se o všechny investice našich klientů se stejnou péčí, jako o ty mé.
Individuální investiční plán

Pokud máte specifické požadavky na délku a výši investice (od 1 milionu), popřípadě chcete vytvořit
vaše vlastní portfolio nemovitostí, neváhejte nás kontaktovat. Vaše individuální potřeby s vámi rádi probereme osobně.

Pokud máte specifické požadavky na délku a výši investice (od 1 milionu), popřípadě chcete vytvořit vaše vlastní portfolio nemovitostí, neváhejte nás kontaktovat. Vaše individuální potřeby s vámi rádi probereme osobně.

KONTAKTOVAT ROIER
INDIVIDUÁLNÍ INVESTIČNÍ PLÁN

Rádi s vámi probereme vaše specifické investiční potřeby. Zanechte nám prosím vaše kontaktní údaje a ozve se vám náš investiční specialista.

Úspěšně odesláno! Brzy vás kontaktuje náš zástupce.
Něco se nepodařilo. Zkuste to prosím znovu.

náš Tým

Fotka člena týmu
Tereza Vlková
Marketing specialist
V ROIERu vymýšlím, jak udělat náš web příjemný a jednoduchý pro používání, a ladím naše komunikační výstupy.
Fotka člena týmu
Unicorn
IT
Od ledna 2023 se Unicorn stará o kompletní technologické řešení každodenního provozu až po vývoj plánovaných vylepšení platformy ROIER.
Fotka člena týmu
Lucie Hofmannová
Head of customer support
Mám na starost veškerou komunikaci s investory a obchodními partnery a zajišťuji, aby vše ve firmě administrativně fungovalo.

partneři

Česká fintech asociace, jejíž jsme členem od roku 2022, byla založená v roce 2016 a má za cíl

podporovat inovace ve finančním sektoru, spoluvytvářet regulační prostředí pro jejich rozvoj, a díky tomu prosazovat ekonomiku bez překážek, papírování a hotovosti.

Advokátní kancelář byla založena Mgr. Tomášem Rašovským v roce 1998 a během své...

existence se dostala na pozici jednoho z nejstabilnějších tuzemských poskytovatelů právních služeb. Za jménem Advokátní kanceláře Tomáš Rašovský stojí profesionální tým zkušených právníků a dalších odborníků, působících v pobočkách v České a Slovenské republice.

BBH advokátní kancelář, s.r.o. (BBH) je renomovaná česká advokátní kancelář...

s nadnárodní působností. Byla založena v roce 2000 v návaznosti na činnost přední mezinárodní právní kanceláře působící na území České republiky již od roku 1990. BBH v současné době působí v České republice v Praze a na Slovensku v Bratislavě.

Společnost zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze...

nám pomáhá zajišťovat uspořádání kupní ceny (úschovy) pro investory na naší platformě.

Společnost je zapsána na seznamu znaleckých ústavů vedeného Ministerstvem...

spravedlnosti ČR pro základní obor ekonomika, odvětví ceny a odhady nemovitostí a oceňování podniku.Zajišťuje pro Bedby s.r.o. (Roier) odhady všech nemovitostí.

Kinstellar působí jako důvěryhodný právní poradce předních investorů...

na trzích tzv. Emerging Europe, tj. střední, východní a jihovýchodní Evropy a Střední Asie.S kancelářemi v deseti jurisdikcích a více než 250 právníky poskytujeme konzistentní právní poradenství a pomoc napříč regionálními trhy - spolu s know-how a zkušenostmi, které prosazují vaše zájmy při minimalizaci rizika.

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy...

a řešení z oblasti informačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu přinášenou našim zákazníkům.Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví.

//interakce David