Vztah financovaného družstva vůči platformě ROIER

Družstvo není s platformou ROIER majetkově propojené a nikdo z našeho týmu toto družstvo...

Družstvo není s platformou ROIER majetkově propojené a nikdo z našeho týmu toto družstvo nevlastníme a nijak nekontrolujeme. Bedby, s.r. o., které provozuje ROIER, financuje bytová družstva a jako zástavu má financované nemovitosti družstva.

Dále chceme nabídku investic rozvíjet i o jiné projekty, například výstavby, rekonstrukce a podobně. Zkrátka vše v oblasti úvěrů pro podnikatele nebo družstva. ROIER (od Bedby, s. r. o.) má ambici vytvořit P2P platformu pro zajištěné investice, které jsou investory nejvíce preferované a dává jim přístup k investicím, které nejsou standardně v menším rozsahu jednoduše dosažitelné. Platforma za to má poplatky za správu úvěru od koncových klientů, kterým poskytujeme úvěry a z toho realizujeme naše výnosy.

Aktualizováno dne: 11. 8. 2021

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám do chatu nebo nás kontaktujte e-mailem.

Všechny články