Společně měníme svět investování

Pojďte společně s námi nahlédnout na změny, kterými si za posledních pár měsícu prošla platforma ROIER

Máme velkou radost, že platforma ROIER neustále roste a mění se nám před očima. Zaposledních několik měsíců se toho u nás událo spousta, a proto jsme se rozhodlipřipravit malé ohlédnutí. 

Nové projekty i způsoby splácení

Díky vám, skvělým investorům, se našeinvestiční nabídky vyprodávají v rekordním čase. To nás motivuje k tomu,neustále hledat nové zajímavé projekty a investiční příležitosti. V posledníchtýdnech jste tak mohli investovat do krásných turistických projektů, jakoje Pivovar Malešov či Tajná Stránka, doekologického zpracování biomasy firmou Lesy Valespora nebo doudržitelných developerských projektů Zelené město či ČeladnáPlace. Podívejte se na aktuální nabídku našichprojektů s vysokýmzhodnocením.

Těší nás, že už známe výherkyni soutěže sPřátelským pivovarem Malešov. Poukaz na konzumaci v pivovaru v hodnotě2 000 Kč získala naše investorka paní Eliška, pro kterou to byla její prvnívýhra v životě. Gratulujeme!

Rozšířili jsme také možnosti způsobusplácení. Většina našich nabídek má pravidelnésplácení úvěru balonového typu. Některé projekty ale mají nově možnost anuitního splácení, což znamená, že v pravidelně vyplácené rentě našiinvestoři získají rovnou kromě úroků i část své investice zpět.

Na většině našich nabídek navíc aktuálněmůžete využít zajímavé akce. Bonus 1 000 Kč může získat každý náš novýinvestor při první investici nad 10 000 Kč. Bez problémů už funguje jednoduchá registrace přes BankID, takže investovatmůžete začít jednodušeji, než kdy dříve.

Zároveň jsme na vybraných projektech odměnili i investorysoučasné, a to díky akci Jarní bonus s možností měsíčního výnosunavíc.

Nenechte si ujít žádnou naši novinku. Sledujte nás na webu ROIER, našem Facebooku či LinkedInu.

Děkujeme, že jste s námi.

TýmROIER

Všechny články