Co nás čeká po získání licence

ROIER
21. 11. 2023
1 minuta

ROIER Invest, s.r.o. získal licenci České národní banky pro crowdfundingové investování. Co se bude dít dál?

Spuštění nového webu, aplikace a registrace do crowdfundingu

Pondělí 18. prosince je datum, kdy spustíme nový web ROIER i aplikaci pro crowdfundingové investování, na které naše platforma ROIER bude postupně přecházet. Od té chvíle se můžete začít v nové aplikaci registrovat. V první fázi bude k dispozici tzv. manuální registrace, u které je potřeba vyplnit všechny potřebné údaje ručně. V polovině ledna pak spustíme možnost registrovat se bankovní identitou, což celý registrační proces výrazně urychlí. 

I z nového webu se po 18. prosinci nadále budete moci přihlásit do stávající aplikace a spravovat své aktuální investice. Registrace nových klientů už ale bude možná jen v nové aplikaci. 

Nové funkce a služby

V nové aplikaci budeme vystavovat nová atraktivní investiční portfolia s vysokým zhodnocením a její součástí bude také dlouho očekávaná investiční peněženka, která umožní jednodušší investování i re-investování výnosu. V prvních týdnech příštího roku také plánujeme spustit sekundární investování, které umožní přímý prodej a nákupu investic mezi investory navzájem, a díky tomu začne platforma fungovat i komunitně.

Využijte aktuální nabídku investic

Nyní můžete stále investovat ve stávajícím módu a také na vašich současných investicích se nic nezmění, a to až do konce sjednané doby jejich trvání. Podívejte se na nabídku aktuálních investičních příležitostí. Stále přitom můžete využít naši prodlouženou akci bonus k investici nad 10 000 Kč

NOVINKY PRO INVESTORY

Zanechte nám svou e-mailovou adresu a neuniknou vám novinky a investiční příležitosti na ROIERu

Podmínky zpracování osobních údajů
Úspěšně odesláno!
Něco se nepodařilo. Zkuste to prosím znovu.
HLAVNÍ STRANA
INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI
Jak investovat

Další články