Moderní platforma pro investice do zajištěných nemovitostí s pravidelně platícími nájemci. Možnost investovat do realit už od 100.000 Kč.

Jak funguje platforma Roier

Roier poskytuje úvěry bytovým družstvům, přičemž tyto úvěry jsou zajištěné samotnými nemovitostmi družstva. Do tohoto mechanismu následně vstupuje investor, který na úvěru pro družstvo participuje (svou investicí), což mu umožňuje podílet se na veškerých výnosech z daného úvěru. Výnos pro investora je dán podílem, kterým na konkrétním úvěru participuje.

ZAČÍT INVESTOVAT

Jak to funguje?

1
Registrace nového investora

Zaregistrovat se můžete zde. Z bezpečnostních důvodů ověříme váš e-mail a telefonní číslo, které pak bude sloužit pro dvoufázovou verifikaci během přihlášení.

2
Výběr portfolia

Po úspěšné registraci získáte přístup k aktuálním investičním portfoliím.

3
Výběr konkrétní investice

Můžete si vybrat konkrétní parametry investice, kterou následně zvolíte tlačítkem Investovat.

4
Finanční transakce

Jakmile dojde k potvrzení vašeho investičního záměru, přejdeme k převodu investované částky do ROIERu. Po jejím načerpání od nás obdržíte potvrzení.

5
Měsíční renta

Hned patnáctý den následujícího měsíce vám na účet pošleme vaši první rentu. Takto ji budeme posílat po celou dobu vaší participace v pravidelných měsíčních intervalech.

Ukončení investice

Po ukončení participace dle vybraného investičního plánu vám pošleme zpět původně investovanou částku. Následující měsíc ještě obdržíte poslední rentu coby pomyslnou tečku za vaší úspěšnou investicí.

6
Budoucnost investora

Dále bude jen na vás, zda se rozhodnete investovat dál.

7
1. Zaregistrování nového investora

Jakožto nový investor se můžete registrovat zde. Z bezpečnostních důvodů dojde k verifikaci e-mailu a telefonního čísla, které pak slouží pro dvoufázové ověření při přihlášení.

2. Výběr portfolia

Po zaregistrování a přihlášení ke svému novému uživatelskému účtu získáte přístup k aktuálním investičním portfoliím.

3. Konkrétní investice

Následně si můžete vybrat přesné parametry vaší budoucí investice a kliknete na tlačítko investovat.

4. Finanční transakce

Jakmile dojde k potvrzení vašeho investičního záměru, přejdeme k převodu investované částky do platformy Roier. Po jejím načerpání obdržíte potvrzení.

5. Měsíční renta

Hned patnáctý den následujícího měsíce vám pošleme na účet vaši první rentu. Takto ji budeme posílat po celou dobu vaší participace v pravidelných měsíčních intervalech.

6. Ukončení investice

Po ukončení participace (tedy po 2-5 letech dle vašeho investičního plánu) vám pošleme zpět původně investovanou částku. Následující měsíc ještě obdržíte poslední rentu coby pomyslnou tečku za vaší úspěšnou investicí.

7. Budoucnost investora

Zda se rozhodnete pokračovat ve vašich investičních aktivitách s platformou Roier, bude jen na vás.