Průzkum: Jaká je podle vás ideální výše minimální investice?

30.7.2021
2 min

Každý den registrujeme nové zájemce o investice, což nás těší o to více, že je období dovolených. Zájem investorů je příjemnou formou zpětné vazby.

U zpětné vazby ještě zůstaneme, protože jedním z témat, kterými jsme se v posledních dnech zabývali, byla minimální výška investice. Na webu Roier.cz jsme provedli průzkum, kterého se zúčastnilo více než 100 lidí z řad potenciálních i stávajících investorů.

Z průzkumu, který probíhal ve dvou vlnách, jsme zjistili, že zhruba 50 % investorů považuje za ideální výši minimální investice 100.000 Kč, což potvrzuje současný stav. Dále jsme vypozorovali, že zhruba 20 % respondentů by minimální investici rapidně snížilo na hranici 10.000 Kč, což je pro nás cenný poznatek.

Každopádně je pro nás velmi důležité, že většina investorů volí pro investici částky, které jsou smysluplné z hlediska vyplácení měsíční renty.

NOVINKY PRO INVESTORY

Zanechte nám svou e-mailovou adresu a neuniknou vám novinky a investiční příležitosti v platformě Roier

Úspěšně odesláno!
Něco se nepodařilo. Zkuste to prosím znovu.

Další články

Nové portfolio, moderní zabezpečení a navyšování..

Systém identifikace přes idGuard je venku! Také jsme implementovali chat, otevřeli nové investiční portfolio nemovitostí a mnoho dalšího.

Novinky v ještě horké platformě Roier

První týdny provozu jsou za námi a už teď připravujeme spoustu novinek a zajímavých úprav. Následující pondělí spouštíme hned dvě novinky najednou.

Atakujeme hranici 8 milionů za pouhý měsíc

Přízeň našich investorů se začíná projevovat i v číslech. V červnu s námi investoři zainvestovali za téměř 8 milionů korun.