Novinky v ještě horké platformě Roier

První týdny provozu jsou za námi a už teď připravujeme spoustu novinek a zajímavých úprav. Následující pondělí spouštíme hned dvě novinky najednou.

První z nich je implementace technologie idGuard. Tento systém umožňuje identifikaci porovnáním scanu občanského průkazu s obrazem obličeje, díky čemuž dokáže předvyplnit přihlašovací údaje za vás. Jde o zásadní bezpečnostní prvek, který jsme implementovali a provozujeme spolu s renomovanou technologickou společností Unicorn.

Druhou novinkou je odstartování chatu, jehož prostřednictvím se může kdokoliv spojit s našimi operátory. Je to ideální způsob, jak nás kontaktovat a získat odpovědi na veškeré dotazy ohledně vašich investic.

Brzo navíc spustíme možnost investovat do participací, které jsou zajištěné novým portfoliem nemovitostí. Parametry investice zůstávají stejné jako u předchozího portfolia, investice na 2 roky úročená 7,1 % p.a. s pravidelnou měsíční rentou.

Nyní také lze na ROIER navyšovat investice do portfolia, kde jste již investovali. Přejděte na portfolio, u něhož si přejete investici navýšit, zvolte výši investice, stiskněte “INVESTOVAT VÍCE” a potvrďte investici. Renta vám bude prozatím chodit za každou investici zvlášť.

Pokud budete mít jakýkoliv podnět k vylepšení, nebo cokoli potřebovat, obraťte se na nás na e-mailové adrese office@roier.cz.

NOVINKY PRO INVESTORY

Zanechte nám svou e-mailovou adresu a neuniknou vám novinky a investiční příležitosti na ROIERu

Podmínky zpracování osobních údajů
Úspěšně odesláno!
Něco se nepodařilo. Zkuste to prosím znovu.
HLAVNÍ STRANA
INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI
Jak investovat

Další články