Nové portfolio, moderní zabezpečení a navyšování stávajících investic

Systém identifikace přes idGuard je venku! Také jsme implementovali chat, otevřeli nové investiční portfolio nemovitostí a nově umožňujeme navyšovat investice do portfolií, ve kterých je investor již aktivní.

Na základě podnětů od investorů jsme zapracovali na změně našeho webu a udělali celou řadu úprav. Jednou ze změn je podrobnější vysvětlení postupu jak celý proces funguje a detailnější popis procesu investování. Všechny tyto informace jsou investorům dostupné už před přihlášením do aplikace.

V Roieru lze investovat nejen formou participací na úvěru, a to částkou od 100 000 Kč s úrokem 7,1 % p.a., ale také formou individuální investice, kde minimální částka investice činí 1 000 000 Kč s úročením 7,8 - 8 % p.a. K této investiční příležitosti získají přístup investoři na základě jejich žádosti (například na office@roier.cz). U individuálních investic se otevírá i širší možnost výběru jednotlivých nemovitostí.

Pro případné podněty a dotazy jsme k dispozici na emailové adrese office@roier.cz.

NOVINKY PRO INVESTORY

Zanechte nám svou e-mailovou adresu a neuniknou vám novinky a investiční příležitosti v platformě Roier

Úspěšně odesláno!
Něco se nepodařilo. Zkuste to prosím znovu.

Další články

Nové portfolio, moderní zabezpečení a navyšování..

Systém identifikace přes idGuard je venku! Také jsme implementovali chat, otevřeli nové investiční portfolio nemovitostí a mnoho dalšího.

Novinky v ještě horké platformě Roier

První týdny provozu jsou za námi a už teď připravujeme spoustu novinek a zajímavých úprav. Následující pondělí spouštíme hned dvě novinky najednou.

Atakujeme hranici 8 milionů za pouhý měsíc

Přízeň našich investorů se začíná projevovat i v číslech. V červnu s námi investoři zainvestovali za téměř 8 milionů korun.