David Bystrzycki (CEO Roier) v debatě o sdílené ekonomice týdeníku Ekonom

Roier
23. 9. 2021

Kořeny moderních crowdfundingových platforem pro sdílené investování sahají do finanční krize z roku 2008, míní David Bystrzycki, spoluzakladatel a CEO platformy Roier, který byl hostem debaty o budoucnosti sdíleného investování. Spolu s Mikulášem Splítkem (portfolio manažerem Erste Asset Management) a Vítem Endlerem (FinGOOD) mluvili v týdeníku Ekonom o budoucnosti sdílené ekonomiky a sdíleného investování, o principech diverzifikace a o investiční situaci na českém trhu.

Proč princip sdíleného investování zažívá v dnešní době boom? V jakých ohledech jsou platformy pro sdílené investování dynamičtější než standardní finanční instituce? A nese s sebou crowdfundingové investování nějaká rizika? Odpovědi nejen na tyto otázky najdete ve videu.

Nenechte si ujít tuto unikátní příležitost k získání investičního know-how. Přejeme inspirativní poslech.

Související článek v týdeníku Ekonom najdete zde.

NOVINKY PRO INVESTORY

Zanechte nám svou e-mailovou adresu a neuniknou vám novinky a investiční příležitosti v platformě Roier

Úspěšně odesláno!
Něco se nepodařilo. Zkuste to prosím znovu.

Další články

Nové portfolio, moderní zabezpečení a navyšování..

Systém identifikace přes idGuard je venku! Také jsme implementovali chat, otevřeli nové investiční portfolio nemovitostí a mnoho dalšího.

Novinky v ještě horké platformě Roier

První týdny provozu jsou za námi a už teď připravujeme spoustu novinek a zajímavých úprav. Následující pondělí spouštíme hned dvě novinky najednou.

Atakujeme hranici 8 milionů za pouhý měsíc

Přízeň našich investorů se začíná projevovat i v číslech. V červnu s námi investoři zainvestovali za téměř 8 milionů korun.