Atakujeme hranici 8 milionů za pouhý měsíc

Matyáš Křeček
16.7.2021
2 min.

Přízeň našich investorů se začíná projevovat i v číslech. V červnu s námi investoři zainvestovali za téměř 8 milionů korun. Obě první investiční portfolia byla plně zafinancována a vyprodána.

Na našich webových stránkách jsme publikovali nové letní portfolio v hodnotě 5 milionů korun. Otevřeli jsme tak cestu k dalšímu investování do nemovitostí prostřednictvím aplikace Roier.

Všimli jsme si, že se investoři často ptají na jednu otázku, a proto bude dobré ji zmínit i zde na blogu:

Jak je zajištěna participace na úvěrech?

Pohledávky Bedby s.r.o., provozovatele platformy ROIER, jsou zajištěny ve prospěch investorů. ROIER zajistí uznání zajištění od dlužníka. Potvrzení o zástavě spolu s uznáním zástavy ve prospěch investorů dlužníkem pošleme investorovi, přičemž investor dostane tento dokument do 60 pracovních dní od investice do participace. ROIER zajistí vyplnění a veškeré podpisy ze strany dlužníka. Vše probíhá úřední cestou přes datové schránky Bedby s.r.o. a dlužníka. Tento dokument je součástí rámcové smlouvy, která je po přihlášení k nahlédnutí na stránkách roier.cz v sekci dokumenty.


Další často kladené dotazy naleznete zde.

Krásné léto!


NOVINKY PRO INVESTORY

Zanechte nám svou e-mailovou adresu a neuniknou vám novinky a investiční příležitosti v platformě Roier

Úspěšně odesláno!
Něco se nepodařilo. Zkuste to prosím znovu.

Další články

Nové portfolio, moderní zabezpečení a navyšování..

Systém identifikace přes idGuard je venku! Také jsme implementovali chat, otevřeli nové investiční portfolio nemovitostí a mnoho dalšího.

Novinky v ještě horké platformě Roier

První týdny provozu jsou za námi a už teď připravujeme spoustu novinek a zajímavých úprav. Následující pondělí spouštíme hned dvě novinky najednou.

Atakujeme hranici 8 milionů za pouhý měsíc

Přízeň našich investorů se začíná projevovat i v číslech. V červnu s námi investoři zainvestovali za téměř 8 milionů korun.