21. března startuje nové investiční portfolio

Roier
21. 03. 2022

Situace v těchto dnech je velice složitá a tíživá. Promítá se do všech sfér našich životů a ovlivňuje nás i v banálních chvílích. Třeba tento týden jsem při obědě řekl paní, která nám vydává jídlo, že konečně vidím její úsměv bez roušky. Usmála se, ale řekla, že moc důvodů k radosti nemá. Je z Ukrajiny.  

Uvědomujeme si a věříme, že krom různých forem pomoci je v těchto dnech mimořádně důležitá i snaha dělat svou práci maximálně dobře a zodpovědně. Díky společnému vytváření sociálních i ekonomických hodnot se všichni podílíme na tom, abychom žili normální život, aby fungovalo vše, co fungovat má a abychom měli dostatek prostředků na pomoc všem, kdo ji kdy budou potřebovat.

V našem případě jde touto optikou o kontinuální zajišťování dobrých výnosů pro vaše investice. To se nám daří. Důkazem je i úspěšné zainvestování dalšího krátkodobého portfolia. V pondělí 21. března jsme navíc publikovali portfolio nové. Tentokrát jde o investici do novostavby v Beskydech. Doba úročení investice odpovídá 36 měsícům s úrokem ve výši 6,9 % p.a. Máte tak další příležitost zmírnit vlivy stále rostoucí inflace. A doufáme, že alespoň o jednu starost méně.

Dlouhodobě se snažíme přinášet vám zajímavá data ze světa investic - v minulosti třeba výzkum o investičních návycích Čechů nebo srovnání spořicích účtů tuzemských bank. Nyní zpracováváme dokument o tom, na co by se měl investor zaměřit, pokud mu někdo nabízí investici telefonicky nebo e-mailem.

NOVINKY PRO INVESTORY

Zanechte nám svou e-mailovou adresu a neuniknou vám novinky a investiční příležitosti na ROIERu

Podmínky zpracování osobních údajů
Úspěšně odesláno!
Něco se nepodařilo. Zkuste to prosím znovu.
HLAVNÍ STRANA
INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI
Jak investovat

Další články